ترجمه یکی از اصلی ترین نیازهای زندگی امروزی است. از نخستین روز پیدایش زبان در زندگی انسان تا به امروز، ترجمه همواره اصلی ترین کلید ایجاد ارتباط میان اقوام و ملیت های مختلف بوده است. امروزه با گسترش و توسعه ابزارهای ارتباط جمعی، نیاز به ترجمه بیش از پیش احساس میشود. امروزه با گسترش زبان های مختلف و ایجاد پیچیدگی در درک و انتقال مفاهیم با دقت بالا، ترجمه به یکی از حیاتی ترین نیازهای ما تبدیل شده است.

با علم به این موضوع، دپارتمان ترجمه سپتا متشکل از باتجربه ترین و حرفه ای ترین مترجمان کشور، سعی دارد این نیاز کاربران خود را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت رفع کند. دانش آموزان و دانشجویان (بخصوص دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر) نیاز مبرم به ترجمه منابع تحقیقاتی و درسی دارند. برخی اوقات بدلیل کمبود وقت و برخی اوقات بدلیل عدم وجود تسلط و مهارت مورد نیاز، لازم است ترجمه به فردی متخصص سپرده شود تا علاوه بر صرفه جویی در زمان، دانشجویان بتوانند مطالب روز دنیا را با دقت بالاتر و کیفیت بهتر در اختیار داشته باشند. علاقه مندان به ترجمه کتاب نیز میتوانند با عضویت در تیم سپتا، بطور گروهی کتاب مورد نطر خود را ترجمه کرده و به چاپ برسانند. دپارتمان ترجمه سپتا همچنین آمادگی همکاری با نویسندگان و محققانی را دارد که علاقه مند به انتشار کتاب خود به زبان های روز دنیا هستند.

علاوه بر خدمات ترجمه کتبی، مترجمان شفاهی سپتا آماده ارائه خدمات ترجمه به اشخاص حقیقی یا حقوقی را دارد که در مراحل کسب و کار خود نیازمند خدمات ترجمه هستند. خدمات ترجمه شفاهی سپتا به شرح زیر است:

ترجمه همزمان (حضوری و تلفنی)
اعزام مترجم همراه
ارائه خدمات ترجمه در همایش ها و سمینارها
اعزام مترجم همراه برای تورها و آژانس های مسافربری

مترجمین شفاهی سپتا نه تنها در کار ترجمه حرفه ای و مسلط هستند، بلکه از لحاظ اخلاق حرفه ای، آداب معاشرت و روابط عمومی در بهترین سطح هستند.

ورود به سایت دپارتمان ترجمه سپتا

محدودیت ها را کنار بزنید!

برندینگ، کوکاکولا

عمق برند به چه معناست؟

عمق برند اولویت ذهنی مشتری در انتخاب برند در میان سایر برند های مشابه است. به عنوان مثال بسیاری از افراد پس از شنیدن کلمه نوشابه در ذهنشان بلافاصله کوکاکولا تداعی می شود.

برندینگ، کوکاکولا

گستردگی برند چیست؟

گستردگی برند بدین معناست که هرچه رابطه مشتری با برند پیچیده تر باشد یا به عبارتی توسط تنوع تعاملات برند در ذهن بیشتر باشد، فرصت ساخت وفاداری بلندمدت بیشتر است. برای این مسئله شرکت گوگل مثال بسیار مناسبی است.

برندینگ، کوکاکولا

اهمیت برندسازی

استراتژی برند یعنی تعیین اینکه چه چیز را، چگونه، در کجا، و به چه کسی ارائه می‌کنید؛ به عبارت دیگر یعنی برنامه‌ی شما برای انتقال پیام برند‌تان. جایی که تبلیغات خود را ارائه می‌کنید، کانال‌های توزیع، آنچه در قالب کلمات و تصاویر منتشر می‌کنید، همگی بخشی از استراتژی برند هستند.