اپلیکیشن PWA چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

امروزه با توسعه تکنولوژی های جدید وهمچنین وجود بسیاری از محدودیت ها و مشکلات در شیوه های سنتی کسب و کارها، بسیاری از سرمایه گذاران و کارفرمایان به روش های نوین توسعه کسب و کار روی آورده اند و وبسایت ها و اپلیکیشن ها را جایگزین شیوه های قدیمی کرده اند. تیم فنی با تجربه سپتا با تکیه بر به روز ترین متد ها و با هدف ایجاد اشتغال برای قشر جوان با استعداد جامعه، این بستر را برای شما فراهم میکند تا بتوانید کسب و کارتان را وارد دنیای نامتناهی دیجیتال کنید.

وب اپلیکیشن یا همان PWA:

عبارت PWA مخفف Progressive Web Application است، یعنی اپلیکیشنی که بر مبنای وب بوده و همانند اپلیکیشن های نیتیو (native) سیستم عامل ها اجرا میشوند. این نوع اپلیکیشن ها در مقایسه با اپلیکیشن های اختصاصی سرعت بارگذاری سریعتر دارند و همیشه بروز هستند و برای انتشار محدود به پلی استور و اپ استور نیستند، شما میتوانید به راحتی با کلیک یک دکمه آن را در دسکتاپ یا تلفن همراه خود نصب کنید. قرار دادن اپلیکیشن اختصاصی شما با قابلیت نصب تنها با یک کلیک در وبسایت اختصاصی شما میتواند کمک بزرگی در صرفه جویی در هزینه ها و رونق کسب و کارتان باشد. تیم فنی سپتا با استفاده از بروز ترین متدهای طراحی PWA این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود را بدون محدودیت به مشتریان خود عرضه کنید.

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و دریافت پروپوزال با ما در ارتباط باشید: ارتباط با ما

محدودیت ها را کنار بزنید!

برندینگ، کوکاکولا

عمق برند به چه معناست؟

عمق برند اولویت ذهنی مشتری در انتخاب برند در میان سایر برند های مشابه است. به عنوان مثال بسیاری از افراد پس از شنیدن کلمه نوشابه در ذهنشان بلافاصله کوکاکولا تداعی می شود.

برندینگ، کوکاکولا

گستردگی برند چیست؟

گستردگی برند بدین معناست که هرچه رابطه مشتری با برند پیچیده تر باشد یا به عبارتی توسط تنوع تعاملات برند در ذهن بیشتر باشد، فرصت ساخت وفاداری بلندمدت بیشتر است. برای این مسئله شرکت گوگل مثال بسیار مناسبی است.

برندینگ، کوکاکولا

اهمیت برندسازی

استراتژی برند یعنی تعیین اینکه چه چیز را، چگونه، در کجا، و به چه کسی ارائه می‌کنید؛ به عبارت دیگر یعنی برنامه‌ی شما برای انتقال پیام برند‌تان. جایی که تبلیغات خود را ارائه می‌کنید، کانال‌های توزیع، آنچه در قالب کلمات و تصاویر منتشر می‌کنید، همگی بخشی از استراتژی برند هستند.